Κατάσταση Υποψήφιων με Ελλιπή Στοιχεία-Δικαιολογητικά

Ανακοινώθηκε από τη Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ) η κατάσταση των υποψηφίων ακαδημαϊκού έτους 2024 – 2025 των ΑΣΕΙ–ΑΣΣΥ που υπέβαλαν αίτηση στη Σχολή και έχουν ελλιπή στοιχεία-δικαιολογητικά.

Σημαντικές Παρατηρήσεις:

Τα ελλιπή στοιχεία – δικαιολογητικά θα πρέπει να έχουν αποσταλεί στη Σχολή μέχρι Παρασκευή 23 Φεβ 24 και ώρα 24:00 στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Τα δικαιολογητικά θα πρέπει να είναι σε μορφή pdf και έως 2 MB ανά αρχείο.

Για περαιτέρω πληροφορίες – διευκρινίσεις, όσον αφορά τη συμπλήρωση των ελλείψεων, μπορείτε να απευθύνεστε στη ΣΜΥ/Τμήμα Εισαγωγικών Εξετάσεων – Μελετών, στα τηλέφωνα:
2431038635
2431038637
2431039632

Όλη η ενημέρωση για την εξέλιξη και τις διαδικασίες των εισαγωγικών εξετάσεων, που παρέχεται στο smy.army.gr, αφορά μόνο τους υποψηφίους που έχουν δηλώσει ως Εξεταστικό Κέντρο τη Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών.

Δείτε την κατάσταση